Rocková skupina 365

Pelhřimov

Spřátelené kapely

Spřátelené kapely - odkazy na kapely našich přátel...

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Wajt
Kapela Wajt hraje převzaté české i světové hity hudební rockové scény! Jejich playlist je postaven ze songů, které dospívající mládež miluje, proto můžu říci, že je to jedna z nejnavštěvovanějších kapel na Pelhřimovsku! Jen tak dál kluci..
4326
2   Link   Cézed
Tato Pop-rocková kapela sídlí v Pelhřimově. Má za sebou nahrání prvního CD a jedno velmi zdařeného Singlu.. Více na jejich webu!
5175
3   Link   Vigo
Spřátelená kapela Vigo sídlí v Jihlavě. Původně začínala na klasických rockových tancovačkách a postupem času se vypracovala na festivalovou kapelu. Vigo se může pochlubit dvěma autorskými Cd! Hraje melodický rock s českými texty.. Kluci jsou pořádní kaliči!
3910
4   Link   Taran
Hrajeme převážně rockové věci, všechny české, slovenské nebo česky přezpívané. Děláme pouze věci převzaté. Vybíráme písničky a hrajeme je tak, aby to bavilo jak nás, tak i lidi, co si nás přijdou poslechnout.
4548
5   Link   Folková skupina 4zdi
..na tradiční dotaz: „…proč 4zdi?...“ - odpovídáme různě. Ale ta nejpravdivější a nejjednodušší
odpověď zní: „….unaveni tisícem jiných jmen dohadováním a přemýláním nesmyslů, jsme se vrátili
k jednomu z původních návrhů, který využívá název jedné vlastní písně a trochu i reflektuje počet i povahu nás, zúčastněných.
Následně lze nabídnout i představu, kde 4zdi jsou ohraničeny pouze samy sebou a hroudou, která jim nohy víže, nicméně prostor směrem vzhůru zůstává neomezeně otevřen…S časovým odstupem jsme nakonec rádi, že tento název můžeme obhajovat…

Kapela 4zdi hraje od podzima roku 2003 v obsazení Hynek Pavlů – šestistrunná a dvanáctistrunná kytara, zpěv, Petr Sejk – el. basa, šestistrunná kytara, zpěv, Zuzka Holubová – zpěv perkuse a Petr Žižák – housle, mandolina, zpěv, ale významněji se začala prezentovat a prosazovat na festivalových soutěžích a klubových koncertech až v roce 2005. Za sebou nechává demo snímek z června roku 2004 o čtyřech písničkách, nesoucí titul Návrat, pořízený ve studiu AV Servis ve Vyšším Brodě. Následně na přelomu roku 2005 - 2006 natáčí první řadové album s názvem Mezi tebou a mnou, které obsahuje čtrnáct skladeb. Toto CD spatřilo světlo světa 29.června, kdy bylo pokřtěno za přispění Pavla Zajíce a Luboše Hrdličky v zázemí poutního hotelu Křemešník u Pelhřimova. Koncem srpna 2006 v návaznosti na toto album vznikl i klip, který byl několikrát odvysílán v pořadu ČT - "Na moll" a v rubrice „TOP Na moll“ mu diváci přiřkli dvakrát první a jednou druhé místo. Motivem tohoto klipu, který shlédnete v sekci Mediální okénko našeho webu, je poslední píseň alba, která nese název "Pláč i smích".
Hudba, kterou píší (Hynek, Pytrísek), hrají i produkují, nabízí tradičně pojatý folk, jehož hlavním rysem je melodická linka osazená texty ze života, dobrý nástrojově rytmický projev a přímočarý vícehlasý zpěv, jehož hlavní nositelkou je Zuzka. Právě měkkostí a barvou svého projevu oslovila na cestě folkovými vodami nejednoho porotce a přispěla tak významnou měrou k úspěchům celé kapely.
Aktuálně se zabýváme tvorbou a realizací nových písní a současně pilně křižujeme kraje České i Moravské vystupováním jak na prknech festivalových, tak i koncertních. Ve snaze o propagaci folkové a další příbuzné muziky, rozběhla kapela v roce 2007 na své domovské scéně v Pelhřimově komponovaný čtvrtletník - Folkování nad Lucernou, který na podzim volně přechází v přehlídku zvanou Mraufest.
4355
6   Link   Theatre
Skupina Theatre - Ledeč nad Sázavou
5182
7   Link   Kabát Tribute
Revival hudební skupina Kabát Tribute (dříve Kabát Revival Band), vznikla v červenci roku 2008 a dala si za cíl šířit slávu skupiny Kabát. V čele výrazný a energický zpěvák, kterého podporují skvělé vokály, přesné kytary, šlapající rytmika s neúnavným baskytaristou a bubeníkem!
4107
8   Link   Mötorhead Czech Republic - Revival
Naše heslo zní: Co nejvěrohodněji se přiblížit originálu. Zaposlouchat se můžete do průřezu songů od roku 1980 do roku 2006.Vynikajícím způsobem prezentované skladby kapely MOTÖRHEAD v podání báječných hudebníků.
4669

Pátek, 12. Červenec 2024

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com